ANASAYFA
HAKKIMIZDA

TEKNOTEL; 1984 yılında Telekomünikasyon sektöründe anahtar teslimi projeler geliştirmek ve uygulamak üzere kuruldu. Kurulduğu günden itibaren; yenilikleri ve ileri teknolojileri takip ederek, Türkiye'nin teknolojik gelişiminde rol üstlenmeyi amaç edinen Teknotel, bugün Uydu & Internet, Network & Genişband ve Son Kullanıcı Elektroniği konularında faaliyet gösteren grup şirketleri ile çeşitli ölçeklerdeki altyapı ve erişim ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri sunmaktadır.

Teknotel Bilişim Ürünleri Ticaret Limited Şirketi:

İthalat, dağıtım ve teknik desteği gerçekleştirilen kaliteli, uygun fiyatlı ve yüksek performanslı Kablo Modem, ADSL Modem, Wireless uç cihazlar, VoIP cihazlar gibi pek çok cihazı Türkiye çapında son kullanıcıya ulaştırmaktadır. Teknik destek hattı (216) 366 66 96 üzerinden, haftada 7 gün 08:00- 22:00 saatleri arasında teknik destek hizmeti verilmektedir. 1999 yılında Kablo İnternet kullanımının başlamasından bu yana Türkiye'nin en büyük kablo modem tedarikçisidir. Sürekli stok tutma ve kesintisiz destek verme misyonu ile bunu pekiştirmektedir.

Ürün portföyünün tamamı kendi tescilli markası olan Netmaster altında bulunmaktadır.

Netmaster, iç ve dış mekan kablosuz cihazlar ile internet/network konusunda en geniş ve bütünleşik ürün yelpazesine sahip bir Türk markasıdır.

Türksat A.Ş. ile imzalanan Kablosuz Modem Temin Sözleşmeleri ile 2008 yılında 10.000 adet, 2010 yılında 100.000 adet ve 2011 yılında 220.000 adet Docsis 2.0 Kablosuz Modem sevkleri sağlanmıştır.

2012 yılında Netmaster CBW-383Z4 Kablosuz Modem ile “100.000 Adet Docsis 3.0 Kablosuz VoIP modem ihalesi" kazanılmıştır.

Sektöründe daima ilkleri gerçekleştirmek üzere hareket eden Teknotel Bilişim, gerçekleşen faaliyetleri ve başarıyla sonuçlandırdığı projelerle bu hedefini gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Özellikle kablosuz erişim cihazları ile ilgili dünyadaki gelişmelere paralel olarak ürün portföyünü güncellemektedir.

Bugün, çağrı merkezi üzerinden 700.000 adet cihaz için teknik destek hizmeti verilmektedir.