ANASAYFA
HAKKIMIZDA

TEKNOTEL; 1984 yılında Telekomünikasyon sektöründe anahtar teslimi projeler geliştirmek ve uygulamak üzere kuruldu. Kurulduğu günden itibaren; yenilikleri ve ileri teknolojileri takip ederek, Türkiye'nin teknolojik gelişiminde rol üstlenmeyi amaç edinen Teknotel, bugün Uydu & Internet, Network & Genişband ve Son Kullanıcı Elektroniği konularında faaliyet gösteren grup şirketleri ile çeşitli ölçeklerdeki altyapı ve erişim ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri sunmaktadır.

Teknotel Bilişim Ürünleri Ticaret A.Ş.:

İthalat, dağıtım ve teknik desteği gerçekleştirilen kaliteli, uygun fiyatlı ve yüksek performanslı Kablo Modem, ADSL Modem, Wireless uç cihazlar, VoIP cihazlar gibi pek çok cihazı Türkiye çapında son kullanıcıya ulaştırmaktadır. Destek Hattı (216) 366 66 96 üzerinden, haftada 7 gün 08:00- 22:00 saatleri arasında teknik destek hizmeti verilmektedir. 1999 yılında Kablo İnternet kullanımının başlamasından bu yana Türkiye'nin en büyük kablo modem tedarikçisidir. Sürekli stok tutma ve kesintisiz destek verme misyonu ile bunu pekiştirmektedir.

Ürün portföyünün tamamı kendi tescilli markası olan Netmaster altında bulunmaktadır.

2008 yılından itibaren gerçekleşen Türksat A.Ş. modem alım ihalelerinde bugüne kadar 1.200.000 adedin üzerinde modem satışı yapılmıştır.

2017 yılına kadar iç ve dış mekan kablosuz cihazlar ile internet/network konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Teknotel Bilişim A.Ş., bu noktadan itibaren konsantre bir ürün yelpazesi ile çalışma kararı almıştır. 

Uzun süredir devam eden geliştirimlerin ardından Vodafone ile de sözleşme yapılmış ve Vodafone da Netmaster modemlerin kurulumunu yapmaya başlamıştır.

Sektöründe daima ilkleri gerçekleştirmek üzere hareket eden Teknotel Bilişim, gerçekleşen faaliyetleri ve başarıyla sonuçlandırdığı projelerle bu hedefini gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Her sene Bilişim 500 araştırma sonuçlarında listelenmeye devam etmekte; her sene listenin daha üst sıralarında görüntülenmektedir.

Bugün, Destek Hattı üzerinden 1.200.000 adet cihaz için teknik destek hizmeti verilmektedir.